​Канада продовжить присутність своїх військових в Україні до 2022 року

Канада продовжить свою військову навчальну місію на 200 осіб в Україні ще на три роки, щоб допомогти внутрішнім силам тримати свою позицію у тривалому напруженні з росією, заявила Оттава в понеділок. Канадські війська, які вперше прибули в Україну у вересні 2015 року, повинні були залишити територію країни в кінці цього місяця, але тепер залишаться до березня 2022 року, повідомляє «Голос Америки».


«Поточна нестабільність в регіоні підкреслює важливість і актуальність військової місії Канади», - сказано в заяві канадського уряду.

Канадські військові навчання «безпосередньо допомагають українським силам оборони і безпеки підтримувати внутрішню безпеку і територіальну цілісність», - йдеться в заяві.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд є голосним критиком незаконної анексії росією Криму в 2014 році.

Канадські військові підготували понад 10 800 членів українських сил безпеки, говориться в повідомленні уряду Канади. Канадські війська є частиною більшої місії в Україні, до якої входять Сполучені Штати, Великобританія, Литва, Польща та Швеція.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.