​Інтерв'ю Луценка про втручання України у вибори США назвали грою оточення Порошенка

«Україна показала, як іноземна сила може обіграти Трампа на свою користь». З таким заголовком вийшла колонка у The Washington Post за авторства Мелінди Герінг, дослідниці американського аналітичного центру Foreign Policy Research Institute, а також редакторки блогу UkraineAlert аналітичного центру Atlantic Council, повідомляє «Голос Америки».


Оточення президента Порошенка показало, як легко обіграти медійний цикл у США, вважає Герінг, створивши послання, яке стосувалось виборів 2016 року і привернуло увагу журналіста Шона Генніті, а, згодом, і президента США.

Вона наводить приклад інтерв'ю Генерального прокурора України Юрія Луценка, де він вказує, що розпочне кримінальне провадження стосовно можливої спроби українських високопосадовців втрутитись до президентських виборів 2016 року. Це інтерв'ю було поширено журналістом Шоном Генніті, який запросив автора інтерв'ю Джона Соломона до участі у своїй програмі. Президент Трамп, який регулярно дивиться шоу Генніті, видав твіт з заголовком статті Соломона.

Твіт президента було поширено 25 000 разів, і історія про українську змову набула вірусного поширення. Так аналітик описує події навколо інтерв'ю Юрія Луценка американському виданню.

Герінг критикує статтю The Hill з інтерв'ю українського генерального прокурора, зокрема, за те, що The Hill зобразив Луценка борцем проти корупції. Луценко «зволікав з кожної серйозної антикорупційної справи і захищав своїх друзів, включно з Порошенком», - переконана дослідниця. Якщо Луценко справді має запис Артема Ситника, де той, як заявляється, говорить про допомогу передвиборчій кампанії Клінтон, хай надасть його, вимагає дослідниця.

Також Посольство США категорично заперечує звинувачення Луценка проти посла США в Україні Марі Йованович у тому, що вона передала йому перелік осіб, яких не можна переслідувати. Такі заяви можуть бути викликані критикою Посольства стосовно недостатньої боротьби з корупцією в Україні, вважає дослідниця.

Юрій Луценко. Фотоколаж «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.