​Президентські вибори в Україні широко висвітлює американська преса

Los Angeles Times


«У президентських виборах в Україні нічого не точно, окрім одного: росія не переможе», - із таким заголовком вийшла статтяу виданні Los Angeles Times.

«Наступний президент збереже антиросійську позицію й продовжить дивитись на Захід, у бік певної євроінтеграції», - пише видання й детально пояснює американській аудиторії програми й обіцянки трьох найрейтинговіших кандидатів.

The New York Times

The New York Times присвятив подіям в Україні декілька матеріалів, а також слідкуєза оновленнями новин під час голосування.

«Той факт, що Україна працює як справжня, хоч і не без проблем, демократія, постійно наголошується як чи не найважливіший аспект виборів. На відміну від непрозорих виборів в сусідніх росії та Білорусі, виборці справді мають вибір, і результат невідомий», - йдеться у статті.

Між тим, «кремль зображує вибори як фарс, а низькі рейтинги нинішнього президента називає свідченням того, що революція 2014 року була помилкою». Тож у статті розмірковують про те, чи могла росія втрутитись у вибори через соцмережі, а також про можливі звинувачення у підкупі виборців.

The Washington Post

The Washington Post у своїй статті«Президентські вибори в Україні почались на тлі звинувачень про підкуп» приділяє увагу обіцянкам кандидатів.

Крім того, видання пише, що «побоювання щодо легітимності виборів зросли в останні дні після того, як міністр внутрішніх справ заявив про «зливу» із сотень заяв, що прихильники Порошенка й Тимошенко запропонували гроші в обмін на голоси».

Газета також підсумовує: «чимало політичних оглядачів назвали президентські вибори боєм між Порошенко й Коломойським».

CNN

Телеканал CNN опублікував авторську колонкуколишнього речника ОБСЄ в Україні Майкла Боцюрківа. У ній він нагадує: «чимало виборців бачать голосування у неділю шансом обрати когось нового, хто зможе виконати обіцянку Євромайдану 2013-2014 років - викорінити корупцію зі щоденного життя. Вона набула такого ендемічного масштабу, що Transparency International поставила Україну майже на одну сходинку із Малі та Ліберією - на 120 місце зі 180 країн у рейтингу, основаному на рівні сприйняття корупції у громадському секторі».

«Але річ не лише у масштабі корупційних схем, - додає Боцюрків, - а й у відчайдушному відчутті безкарності для багатьох її винуватців. Тож [...] принаймні 1,3 мільйони українців виїхали працювати за кордон у 2015-2017 роках».

І пояснює, чому, на його думку, Зеленський має високу підтримку виборців: за опитуванням «Gallup Poll у березні, лише 9% українців вірили своєму урядові». «Зібравши через краудсорсинг у соцмережах більшість своїх пропозицій, Зеленський зробив ключовою обіцянку позбавити президента, депутатів і суддів імунітету. Це безпомилковий шлях запалити виборців».

Джерело: Голос Америки

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.