​Президент Володимир Зеленський внесе до ВР законопроект про покарання нардепів за «кнопкодавство» та прогули

Президент України Володимир Зеленський вноситиме до Верховної Ради законопроекти, які стосуються відповідальності за «кнопкодавство» та депутатські прогули. Про це повідомив на брифінгу представник президента у ВР Руслан Стефанчук, передає УНІАН.


«До речі, один з проектів, які ми будемо вносити - питання відповідальності за «кнопкодавство», питання відповідальності за депутатські прогули, питання відповідальності за те, коли депутат голосує і має конфлікт інтересів щодо законопроекту, за який він голосує», - зазначив Руслан Стефанчук.

Він наголосив, що «наша мета привести європейські норми парламентаризму в Україну, якщо цього не буде, то ми й надалі будемо жити на підставі якихось домовленостей незрозумілих, підкилимних».

За словами представника президента у ВР, глава держави не підписуватиме законопроекти, ухвалені парламентом з порушенням регламенту, тобто шляхом «кнопкодавства», переголосовування по кілька разів за ухвалення одного й того ж рішення.

Фото p-p.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.