​Чому українським танкістам в зоні АТО досі закуповують костюми з легкозаймистої тканини?

Посадовці Міністерства оборони України придбали вітчизняним танкістам нові форми й костюми. Щоправда, цей однострій легко загоряється й прилипає до тіла — вважають ветерани АТО. Вони просять Президента Володимира Зеленського влаштувати для Міноборони холодний душ.


Головне управління закупівель Міністерства оборони протягом п’яти років працює проти вітчизняної армії. У цьому переконані ветерани зі Всеукраїнської Асоціації Організацій Громадської Спілки учасників АТО «Мужність» (або громадської організації «Мужність»).

Як приклад, заступник голови правління асоціації Сергій Гаценко навів скандал довкола останньої купівлі однострою для вітчизняних танкістів. Сто тисяч костюмів, зазначає воїн, легко загоряються та прилипають до тіла. «А негорюча тканина, яку б за логікою треба використовувати, не проходить тендери», — зазначив Сергій Гаценко на прес-конференції в Києві.

За його словами, «Мужність» документально може підтвердити, що за п’ять років армії постачали таке ж неякісне спорядження й однострій, як і ці костюми для танкістів. Докази ветерани готові передати голові Державного бюро розслідувань Роману Трубі.

Щоправда, стверджує Гаценко, ДБР наразі не цікавить неякісний однострій, адже Бюро взялося за підприємство «ТЕМП-3000», яке, до речі, і виготовляє негорючі тканини. У ДБР заявляють, що бронежилети цієї компанії нібито неякісні. Тому чергову партію, яку Міноборони вже придбало для армійців, у Держбюро арештували. До того ж, зберігають ці бронежилети неправильно: просто неба, а після дощу не висушують, через що тканина гниє, а сталеві пластини ржавіють. У компанії-виробника«ТЕМП-3000» звинувачення ДБР відкинули, заявивши, що бронежилети з цієї партії тестували співробітники підприємства та спеціалісти Укрметртехстандарту. До того ж, усі їхні бронежилети проходили балістичні випробування в 20-ти країнах світу, куди підприємство їх постачало.

Засновник ТОВ «НВП «ТЕМП-300» Юрій Євтушенко на спільній прес-конференції з «Мужністю» розказав, що так ДБР намагається дискредитувати його підприємство. Усе це для того, вважає він, щоб просунути для виготовлення бронежилетів сталь, яку завезли в Україну для виробництва військової техніки, однак яка не пройшла тестування на міцність.

«Чому ДБР не проведе комплексну й глибоку перевірку всіх тендерних закупівель для ЗСУ, а лише перевіряє бронежилети компанії «ТЕМП-3000», які неодноразово рятували життя бійцям», — дивується Сергій Гаценко.

«Просимо вас, пане Президенте, як Головнокомандувача Збройних сил України, щоб ДБР за нашим зверненням провело всебічне розслідування всіх тендерних закупівель, які проводило Головне управління закупівель Міністерства оборони з метою виявлення порушень і подальшого недопущення в забезпеченні неякісних матеріалів, озброєння, техніки, спорядження для армії», — ідеться в зверненні громадської організації «Мужність» до Президента України Володимира Зеленського.

За матеріалами прес-служби НВП «Темп-3000»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 10 жовтня обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.