​В Україні зростає рівень злочинності - підрахунок

Завдяки оприлюдненню кількості населення, що проживає в Україні - 37 мільйонів, підтвердилось те, про що я говорю з 2014 - рівень злочинності в нас РОСТЕ, а не знижується.


Моє твердження базувалось на факторах росту злочинності, які з’явились в Україні у 2014 році - це економічна криза (яка не може призводити до зниження злочинності) та війна (яка так само не призводить до зменшення злочинності, а навпаки обумовлює ріст). У таких умовах об’єктивно не може зменшуватись злочинність.

Натомість, правоохоронці весь цей час демонстрували цифри, які розраховувались на 52 млн, в кращому випадку на 46 млн населення, порівнювали їх з попередніми роками і говорили про зниження рівня злочинності.

Та якщо для визначення рівня злочинності використати коефіцієнт, як це роблять в усьому світі, тобто вирахувати кількість зареєстрованих злочинів на 100 тис. населення з розрахунком, що нас 37 млн, то виявиться, що рівень злочинності виріс приблизно на 20% у порівнянні з періодом до 2014. Це і є реальна картина, яка повністю відповідає нинішнім умовам і факторам злочинності в Україні.

Anna Maliar, facebook.com

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.