​Міжнародна Конфедерація Профспілок закликає українську владу припинити просування «антипрофспілкового» законопроекту

Генсекретарка Міжнародної Конфедерації Профспілок /ITUC закликає українську владу припинити просування «антипрофспілкового» законопроекту №2681. У листі ITUC до уряду та Президента України йдеться про наступне: «Ми нагадуємо, що вже звертали вашу увагу на дуже серйозні порушення Конвенцій №№ 87 та 98 Міжнародної організації праці (МОП) у цьому законопроекті.


Ми глибоко занепокоєні відсутністю будь-якої значимої участі представницьких профспілок у роботі над цим законопроектом, і хоча проект закону № 2681 про діяльність профспілок внесений до парламенту окремими народними депутатами, уряд зобов’язаний забезпечити, щоб законопроект відповідав Конституції України та міжнародним зобов’язанням України.

Будь-яке подальше просування проекту закону № 2681 без повного і змістовного залучення профспілок, а також його невідповідність міжнародним трудовим нормам та Конституції України, підірве репутацію України як надійного міжнародного та торгового партнера».

Джерело: ГО «Трудові ініціативи»

Фото зі сторінки ФБ ГО «Трудові ініціативи»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.