Економіка від влади: нові обличчя беруть в борг, щоб віддати старий борг

Великий «економічний прорив». У першому півріччі Україна запозичила 263 млрд. грн., а витрати на обслуговування і погашення державного боргу становили 220 млрд. грн.

Талановиті державні менеджери, нові обличчя беруть у борг під відсотки і принизливі умови гроші виключно для того, щоб цими грошами розрахуватись з тими ж самими кредиторами.
План видатків загального фонду державного бюджету у I півріччі 2020 року не виконано на 51 млрд грн, або 9,5%. І це при тому, що він був зменшений на 77 млрд грн.
Зниження реального ВВП на 6,7% (у I кварталі – на 1,3%); зниження випуску промислової продукції на 8,3% (у I кварталі – на 5 %); зниження імпорту товарів і послуг на 19,7% (у I кварталі – на 4,8%); зменшення кредитування і відплив прямих іноземних інвестицій.
Надходження від державних запозичень становили 263 млрд грн, або третину надходжень державного бюджету.
Загальний обсяг державного і гарантованого державою боргу у I півріччі збільшився на 13,6% – до 2,3 трлн гривень.
Витрати на погашення й обслуговування боргу становили 220 млрд грн, або майже третину загальних витрат держбюджету у I півріччі 2020 року, що зменшило фінансові можливості для реалізації інших бюджетних програм

Вікторія Іванова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.