Одним ворогом стало менше: командир терористів батальйону "Призрак" москвич Марков пішов до Кобзона

Коли московити роздають свої інтерв’ю російським виданням, вони не приховують, що на окупованих росією територіях тамошніх мешканців не дуже цікавить брати до рук зброю. Так, той самий Марков, котрий після смерті Мозгового та Костіна, очолив терористичне угруповання «Призрак», щовобє на окупованій території Луганщини, даючи інтерв’ю російському сайту «Ридус» у квітні 2019 року він розповідав, що воювати готові лише 10% жителів Донбасу.


Саме тому на окупованих територіях зі зброєю частіше зустрінеш бурятів та московитів, які хваляться тим. Що вбивають українців. Але ї їх знаходить відплата. Так за повідомленнями російських ЗМІ той самий командир батальйону "Призрак" Олексій Марков. У 2014 році він поїхав воювати на Донбас «добровольцем» у складі проросійських формувань так званої "ЛНР". Там потрапив у батальон "Призрак", яким почав командувати з 2016 року після смерті попередніх командирів.

Так що одним промосковським ворогом на Луганщині стало менше.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.