​Депутати планують створити схему легалізації корупційних доходів?

Сьогодні Міжнародний день боротьби з корупцією. Саме цього дня у 2003 році ми приєдналися до Конвенції ООН проти корупції. За 17 років корупції менше не стало, проте легалізовувати корупційні доходи з кожним роком все важче. Але не в Україні.


Який ідеальний шлях легалізації? Виграш у казино! Безумовно, якщо він не оподатковується. І так довгий час в Україні й було, поки не вдалося з боями закрити цю «лавочку». Зараз з виграшу необхідно сплатити 28% ПДФО.

Під шумок «бюджетного пакету 2021» намагаються протягнути законопроект 2713, яким хочуть для грального бізнесу:

1. Відмінити сплату податку на доходи фізосоіб з виграшу;

2. Знизити податок на прибуток;

3. Звільнити від ПДВ (на хліб або ліки ПДВ є, а на азартні ігри не буде).

Депутати проти корупції? Ага, як і бджоли проти меду.

Цікаво, що у проекті бюджету-2021 податкові доходи від ігорного бізнесу не передбачені – лише плата за ліцензії. Хтось вже впевнений, що стара/нова схема у них в кишені?

Така «боротьба із корупцією» – останнє, що потрібно Україні. По-перше, це огидно. По-друге, Україна ризикує опинитися у чорних списках відповідних міжнародних організацій.

Мої вітання усьому депутатському корпусу та Уряду із Міжнародним днем боротьби з корупцією!

Ihor Umanskyi, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Ihor Umanskyi



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 жовтня розповів про наступні події на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.