Вовчий суд, або як одіозний суддя Печерського суду нахабно плює на закон

Вовчий суд, або як одіозний суддя Печерського суду нахабно плює на закон і виносить відверто замовні рішення. Суддя Вовк передав справу по заступнику Керівника Офісу Президента Татарову з НАБУ до ДБР.


І Вовку плювати на те, що це рішення суперечать закону. Адже розслідувати злочини, віднесені до підслідності НАБУ, може лише НАБУ, а ухвалювати судові рішення в них є виключною прерогативою Вищого антикорупційного суду України, що обумовлено КПК України.

Нагадаю, що для того, щоб заступника Єрмака не кинули в СІЗО і відбувся цей "вовчий суд", а до того Венедіктова без будь-яких причин відсторонила ВСІХ 4-х прокурорів, які вели справу Татарова в рамках якої на наступний мала бути вручена йому підозра.

Попри те, що він давно вже має сидіти на лаві підсудних, Татаров завдяки Венедіктовій продовжує ходити на роботу в Офіс Президента і проводити там робочі групи з "реформування Кримінального процесуального кодексу України". І про це все з великою гордістю розповідається на сайті Президента.

Юрій Левченко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.