​Три питання до міністра Ткаченка

Сьогодні міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив про те, що він хоче створити у Гостиному дворі музей сучасного мистецтва і що він з цього приводу знаходиться «в діалозі з громадськими організаціями», і навіть опублікував фото громадських активістів, котрі обговорюють.


У мене є ТРИ питання до міністра:

1. Чому ті громадські організації та активісти, котрі уже дев’ятий рік борються з забудовниками та чиновниками за порятунок Гостиного, дізнаються про ваше рішення з таємних джерел у Кабміні, і лише після того, як виникає скандал, їх кличуть до «діалогу»?

2. Чому буквально місяць тому ви, пане міністре, пропонували Києву підписати з вашим міністерством меморандум про передачу Гостиного двору у власність столичної громади, при цьому плануючи переселити туди державні музеї з Лаври? Чому цей меморандум обговорювався без жодного «діалогу з громадськими організаціями»?

Чому, власне, ви відмовилися від цього Меморандуму, як тільки його підписав Кличко?

3. Ви особисто як посадовець відповідаєте за охорону Гостиного двору як об’єкта культурної спадщини. Скажіть, будь ласка, чому за рік вашого перебування на посаді ви НІЧОГО не зробили, щоб порятувати Гостиний від рейдерів, котрі до сих пір сидять на його території (хоча це державна власність), чому немає позовів до забудовника, котрий зруйнував Гостиний, чому, врешті, будівля не законсервована, поки ви шукаєте їй застосування? Чому раптом нині згадали про Гостиний, коли настало питання передачі Кабміном його у власність киян?

І четверте, на додачу:

Чи не здається вам, що ці всі ваші ініціативи виглядають як чергове блокування відновлення Гостиного на невизначений термін в інтересах забудовника-рейдера?

Ihor Lutsenko, facebook.com

Олександр Ткаченко. Фото зі сторінки ФБ Ihor Lutsenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.