​О кончине трубы

Насчет транзита газа через Украину договариваются без нас и, соответственно, без учета наших интересов? А чего ж вы хотели?


Сколько раз с момента независимости возникали разные предложения об эффективном использовании газотранспортной системы? Сначала была идея газотранспортного консорциума на троих — Украина, россия, Германия. Потом были идеи и без россии. И если бы та же Германия сейчас входила в число владельцев «трубы», то она бы всячески старалась эту трубу заполнить. А не заменить ее «Северным потоком».

Но ведь «патриоты» всегда кричали о бесценном народном достоянии! Как можно!

Тогда это достояние оценивалось в 120 млрд долларов, но казалось, что мало. Сейчас и 12 млрд не дают.

Но не это самое страшное. Если транзита не будет или будет мало, то оплату за содержание «трубы», по которой газ доставляется не только в Европу, но и в украинские города и села, наша власть без колебаний переложит на граждан. И мы по-настоящему узнаем цену коммуналки. При условии, что у должников можно будет изымать собственность принудительно.

Alexandr Kochetkov, facebook.com

Фото со страницы ФБ Alexandr Kochetkov



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.