​З Днем Незалежності, Україно!


Незалежність - це можливість бути самодостатнім. Бути сміливим. Сміливим бути щасливим, забезпеченим, вільно жити за своїми правилами, котрі не порушують кордони інших, але не дозволяють порушувати твої.

Це саме і з країнами. Українська незалежність народилась наприкінці січня 1918 року. Тоді не вдалось її втримати, а сьогодні доводиться відвойовувати. Як у внутрішнього, так і у зовнішнього ворога.

І нині ми таки її відвойовуємо. На жаль, не всі це розуміють, і нині теж багато зрадників, котрим не болить ані Україна, ані її народ. Але є певна кількість тих, кому болить. І саме вони стали на захист країни та її незалежності. І хоч їм важко, вони - перемагають і отримають перемогу. Не через, а всупереч. Всупереч імперськості, всупереч зрадникам, всупереч бажанням клептократів та транснаціональних корпорацій. І отримають ту перемогу, бо стійко вірять, що з нами, українцями, Бог. А якщо з нами Бог, яка різниця, хто проти нас?

З Днем Незалежності, друзі. Перемагаємо!

Конфлікти і закони

Фото plitka.kharkov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.