​З Днем Незалежності, Україно!


Незалежність - це можливість бути самодостатнім. Бути сміливим. Сміливим бути щасливим, забезпеченим, вільно жити за своїми правилами, котрі не порушують кордони інших, але не дозволяють порушувати твої.

Це саме і з країнами. Українська незалежність народилась наприкінці січня 1918 року. Тоді не вдалось її втримати, а сьогодні доводиться відвойовувати. Як у внутрішнього, так і у зовнішнього ворога.

І нині ми таки її відвойовуємо. На жаль, не всі це розуміють, і нині теж багато зрадників, котрим не болить ані Україна, ані її народ. Але є певна кількість тих, кому болить. І саме вони стали на захист країни та її незалежності. І хоч їм важко, вони - перемагають і отримають перемогу. Не через, а всупереч. Всупереч імперськості, всупереч зрадникам, всупереч бажанням клептократів та транснаціональних корпорацій. І отримають ту перемогу, бо стійко вірять, що з нами, українцями, Бог. А якщо з нами Бог, яка різниця, хто проти нас?

З Днем Незалежності, друзі. Перемагаємо!

Конфлікти і закони

Фото plitka.kharkov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.