​Безпека – це дорого!


Чому нині так багато уваги в Україні приділяється саме будівництву укриттів, зокрема, протирадіаційних? В чому головні особливості оновлених державних будівельних норм (ДБН) про укриття та інші споруди цивільного захисту, котрі набули чинності з листопада 2023 року? Чи взагалі можливий відвертий «розпил» коштів під час будівництва того чи іншого відповідного об’єкта?

Про це у новому випуску передачі «Особистість з Сергієм Дойком» розповів відомий експерт з питань будівництва, президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.

Будь-яке нове будівництво в Україні має відбуватись за принципами безбар’єрності, підвищених вимог до енергоефективності та посиленого захисту цивільних, адміністративних та промислових споруд. Оскільки це – одна з умов ефективної модернізації країни, то нові стандарти будівництва вже закладаються у нову законодавчу рамку містобудівної політики та відновлення України, а також враховуються під час проектування й безпосередньої реалізації проектів.

Про це дивіться у програмі «Особистість з Сергієм Дойком»:

Фото з відеоролика YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.