В ЄС можуть запровадити санкції проти представників влади України
- Подробиці
- Опубліковано 28.01.2013 16:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8646
Голова комітету Європарламенту з закордонних справ Елмар Брок не виключає можливості застосування Європейським Союзом візових обмежень для представників влади України, причетних до політичного переслідування Юлії Тимошенко.
"Ми теж можемо так зробити. У випадку Білорусі та Сирії це вже сталося. І якщо так буде відбуватися далі, то це торкнеться пана Кузьміна. Ми будемо змушені вжити заходів проти тих, хто систематично руйнує принципи правової держави", - сказав Елмар Брок, відповідаючи на запитання радіо Deutsche Welle, повідомляє byut.com.ua.
Представник Європарламенту констатував, що висунення Юлії Тимошенко обвинувачень у причетності до вбивства є продовженням вибіркового правосуддя.
"Ми мусимо констатувати, що перший заступник генпрокурора Кузьмін продовжує свою боротьбу з Юлією Тимошенко і накопичує безліч обвинувачень, які так само мало виправдані, як і всі попередні. Міжнародна спільнота в цьому вже переконалася. Це є свідченням вибіркового правосуддя. Обвинувачення в убивстві вже давно були спростовані як безпідставні. І в даному разі йдеться про те, щоб знищити Юлію Тимошенко як політика і людину", - наголосив він.
Елмар Брок вважає некоректними нові докази у справі про вбивство в 1996 році народного депутата Євгена Щербаня. "Свідки з боку Тимошенко у переважній більшості не визнаються та не отримують права висловитися. Ми маємо справу з вибірковим правосуддям. Кузьмін, якби була його воля, міг би довести, що Тимошенко відповідальна за плями на Місяці", - підкреслив депутат Європарламенту.
За його словами, головними темами саміту "Україна-ЄС" 25 лютого у Брюсселі (Бельгія) стануть брак реформ в галузі юстиції, давно обіцяних реформ Генеральної прокуратури, а також теми виборчого права та справедливих виборів. "Це частина передумов, які мають бути виконані для того, щоб угода про асоціацію була підписана у Вільнюсі наприкінці листопада. Це передбачено рішеннями Ради міністрів закордонних справ ЄС та Європарламенту. І поки цього не станеться, не буде жодних зрушень у питанні асоціації. Сподіваюся, що Україна погоджується з такими умовами", - зазначив він.
"Коли я говорю з політиками, вони ставляться до цього з розумінням. Однак заступник генпрокурора Кузьмін проводить власну політику. В мене склалося враження, що він найвпливовіша людина в Україні", - додав Елмар Брок.
Представник Європарламенту також підкреслив, що на даний момент Україна не досягла прогресу у визначених Євросоюзом ключових проблемах. "Я бачу, навпаки, погіршення. І слід з'ясувати, чи хочуть цього справді президент Янукович та прем'єр Азаров. Місяць тому я розмовляв з Азаровим, і почув запевнення, що він вважає європейську хартію правильною. Однак тоді він має знайти сили та вплинути на Кузьміна", - вважає він.
"Український уряд знає, що практичні шляхи існують. Йому добре відомі відповідні пропозиції. Я не хочу їх зараз озвучувати. Але в українського керівництва існує можливість ці питання вирішити по-людськи. Мене дивує, що воно цього не робить", - заявив Елмар Брок.
Також з цієї категорії...

В.о. Міністра закордонних справ України...
24 апр. 2014 г.

Посол ЕС назвал регион, которому...
24 апр. 2017 г.

Громадяни України все частіше відкривають...
9 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі