Швеція: влада України демонструє продовження вибіркового переслідування

carl bildt

 
Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає, що висунення Юлії Тимошенко нових обвинувачень свідчить про продовження владою України політики вибіркового переслідування щодо політичних опонентів.


"Я вважаю, що це підтвердження попереднього гіркого досвіду. Вони пред'являють їй одне обвинувачення за іншим. Звинувачення у першому процесі були явно тенденційними та недостатньо обґрунтованими. Отже, на мою думку, усе це політично мотивовано. Подивимось, що буде далі", - сказав Карл Більдт у інтерв'ю радіо Deutsche Welle, повідомляє tymoshenko.ua.

Міністр закордонних справ Швеції вважає, що Європейський Союз повинен реагувати більш жорстко на такий розвиток подій в Україні. "По-перше, слід жорстко реагувати, щоб наша позиція була чітка і зрозуміла, що ми і робимо. Друге – також знаходити з нею спільну мову. Ці переговори ведуться. Зокрема, єврокомісар Штефан Фюле вирушає невдовзі до України. Днями в Брюсселі перебував новий міністр закордонних справ України. Спеціальна місія Європейського парламенту – Кваснєвський та Кокс – також дуже скоро їдуть туди. Питання в тому, чи вдасться нам змінити позицію українського керівництва? Поки що це виходило не дуже успішно", - додав він.

Карл Більдт нагадав, що угода про асоціацію України з ЄС може бути підписана лише за умови поваги Україною базових європейських цінностей. "Безліч подібних розширених угод базується на повазі до верховенства закону, в протилежному разі вони не будуть діяти. А якщо ви не поважаєте верховенства закону в одній площині, то можна запідозрити, що не буде поваги і в інших сферах. Тобто, в цьому зв'язок між тим, що відбувається вибіркове правосуддя, та можливістю реального прогресу з угодою", - зазначив міністр закордонних справ Швеції.

"У грудні Європейський Союз висунув свої умови. Вони були дуже чіткою мовою доведені до відома Києва. Залишається зачекати і побачити. Поза сумнівом, я б дуже вітав, якби була можливість підписати угоду. Але я ще більше вітатиму виконання поставлених вимог", - підкреслив він.

Міністр закордонних справ Швеції вважає, що президенту України варто боятися важкої економічної ситуації у власній країні.

"Економічне становище України справді стає складним. Це матиме політичні наслідки для його влади. У довгостроковій перспективі ситуація в Україні могла б суттєво покращитися завдяки відносинам з Євросоюзом. Чи розуміє він це, я не знаю", - наголосив Карл Більдт.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.