Влада України ігнорує думку та поради демократичних країн
- Подробиці
- Опубліковано 28.03.2013 14:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8574
Депутати Європейського парламенту Ребекка Хармс та Ельжбета Катажина Лукачієвська розчаровані відсутністю прогресу у роботі місії Європарламенту у складі колишнього голови Європарламенту Пета Кокса та екс-Президента Польщі Олександра Кваснєвського.
"Я, звичайно, дуже розчарована тим, що очікувані та бажані результати цієї місії до нині відсутні", - сказала Ребекка Хармс в інтерв'ю радіо Deutsche Welle.
Євродепутат підкреслила, що виконувача обов'язків міністра оборони України Валерія Іващенка все ще не реабілітовано, "тоді як ситуація з Тимошенко та Луценком дотепер не покращилася, а погіршилася".
На думку Ребекки Хармс, значно обтяжує роботу місії і позбавлення судом мандатів трьох депутатів Верховної Ради. Водночас євродепутат наголосила, що у роботі місії йдеться не лише про ув'язнених політиків, а й загалом про верховенство права в Україні.
"Це показує, що у цій ситуації Україна має свою позицію і не дуже зважає на європейські чи польські суспільні думки", - вважає представник фракції Європейської народної партії у Європарламенті Ельжбета Катажина Лукачієвська, яка входить до делегації з парламентської співпраці "ЄС-Україна".
На думку експертів, доповідь місії Пета Кокса та Олександра Кваснєвського відіграватиме важливу роль у процесі ухвалення Європейським Союзом рішення щодо підписання з Україною угоди про асоціацію.
Як відомо, сьогодні місія спостерігачів від Європейського парламенту у складі колишнього голови Європарламенту Пета Кокса та екс-Президента Польщі Олександра Кваснєвського проводить зустріч з Юлію Тимошенко у харківській лікарні.
Нагадаємо, 13 березня у Європейському парламенті відбулися термінові дебати щодо ситуації в Україні у зв’язку з позбавленням депутатського мандата захисника Юлії Тимошенко у кримінальних справах Сергія Власенка.
Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Європейського Союзу Штефан Фюле під час дискусії заявив про неможливість підписання угоди з Україною про асоціацію з Євросоюзом у разі невирішення політичних справ екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
"Настав час почути гарні новини щодо вирішення питання політично-вмотивованого переслідування. Поки справи Тимошенко і Луценка не вирішені і ми не будемо впевнені, що вибіркове переслідування не застосовуватиметься, ми навряд чи зможемо говорити про умови, які є сприятливими для підписання Угоди про асоціацію", - сказав Штефан Фюле 13 березня.
Єврокомісар також запропонував Європарламенту у квітні заслухати звіт місії Європарламенту у складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...
Євродепутат погрожує режиму Януковича введенням...
15 июн. 2012 г.
Президент Парламентської Асамблеї НАТО завтра...
2 июл. 2012 г.
Віталій Кличко зустрівся із заступником...
25 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...
О культе личности Трампа и...
22 нояб. 2024 г.
Міжнародний кримінальний суд видав ордери...
22 нояб. 2024 г.
Головного помічника Нетаньяху Фельдштейна обвинувачують...
22 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 16:27
О культе личности Трампа и Маска техноолигархии22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:
Коментарі