Україна сподівається на підтримку міжнародної організації Amnesty Іnternational щодо недопущення тортур та катувань

zustrich kozhemyakin

 
Народний депутат України, член фракції «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін зустрівся сьогодні з представниками Міжнародної правозахисної організації Amnesty International.


На зустрічі були присутні: Директор Amnesty International в Україні Тетяна Мазур, Заступник Директора Програми Amnesty International в Європі та Центральній Азії Давід Діаз-Жожекс, Координатор кампаній Amnesty International по Україні Макс Такер та дослідниця Amnesty International по Україні Хеза МакГілл.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми вибіркового правосуддя в Україні, дотримання прав людини правоохоронними органами та її найважливішого аспекту – тортурами з боку працівників силових структур.

Під час доповіді Андрій Кожем’якін наголосив, що Україна прагне стати на один рівень з розвинутими демократичними країнами у питаннях Верховенства права. Проте, на жаль, діяльність сучасної української системи судоустрою, дослідчих органів не завжди відповідають європейським стандартам неупередженості, прозорості і справедливості. Як наслідок, жертвами посадових осіб у судовій, правоохоронній та пенітенціарній структурах стають невинні люди, які незаслужено несуть покарання, утримуючись за ґратами у вкрай незадовільних умовах.

Чи не найяскравішим прикладом грубих порушень прав людини представниками пенітенціарної служби Кожем'якін назвав події у Качанівській виправній колонії міста Харкова, коли незаконно засудженій Юлії Тимошенко були нанесені побої, які були зафіксовані Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

На завершення Андрій Кожем’якін запевнив представників Amnesty International, що Комітет, який він очолює, зробить все можливе, щоб в найкоротші терміни на законодавчому рівні створити умови для впровадження європейських традицій у діяльність вітчизняних правоохоронних структур.

Представники Міжнародної організації Amnesty Іnternational, котра об’єднує більше 3 млн. людей та виступає на захист загальновизнаних прав кожної людини у всьому світі, завірили у своїй готовності надавати всіляку підтримку українським законотворцям для забезпечення функціонування правоохоронних органів, пенітенціарної системи за найвищими демократичними стандартами, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.