Яценюк підписав пакет рішень щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму для України

bezviz

 
У середу, 26 березня, відбулася розширена зустріч членів Уряду України з делегацією Європейської Комісії. У ході зустрічі Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав пакет рішень, необхідних для виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.


Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передають «Конфлікти і закони».

Глава Уряду звернувся до присутніх на зустрічі представників Європейської Комісії, зокрема до Комісара Європейського Союзу з питань розширення та політики сусідства Штефана Фюле та Комісара Європейського Союзу з питань бюджету та фінансового планування Януша Левандовські: «Сподіваємося, що наші європейські партнери після остаточного втілення цих рішень прискорять процес впровадження безвізового режиму між Україною і ЄС. Це те, що потрібно українцям. І це буде ще один серйозний крок, який продемонструє нашу співпрацю».

Арсеній Яценюк підкреслив, що ці рішення дають можливість Україні «в найкоротшій перспективі разом із нашими європейськими партнерами завершити процедуру переходу до безвізового режиму».

Він повідомив, що одним із підписаних документів є проект закону про біженців і осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту. «Прошу забезпечити невідкладну подачу даного законопроекту і проходження в українському Парламенті», - додав Глава Уряду.

Ще один документ – це рішення Кабінету Міністрів України про оформлення, видачу, обмін, вилучення, повернення державі знищеного проїзного документа біженця.

Він також продемонстрував зразок затвердженої форми паспорту громадянина України з біометричними даними. Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд планує розпочати видачу біометричних паспортів упродовж поточного року: «Вартість такого паспорту буде вдвічі меншою, ніж сьогодні продається однією приватною компанією».

Окрім цього, Глава Уряду підписав проекти законів про внесення змін до деяких законів України про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також щодо соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей. Ці проекти законів, за його словами, були опрацьовані з європейськими партнерами.

Глава Уряду також зазначив, що із делегацією Європейської Комісії обговорюватимуться питання енергетики, боротьби з корупцією, макроекономічної стабілізації, реформи юстиції, транспортної системи: «Це те, чого потребує сьогодні Україна, на що спрямований український Уряд і під що ми отримуємо технічну і фінансову допомогу європейських партнерів».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.