Рада Європи допомагатиме Україні у здійсненні реальних реформ

radaministriv es

 
В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця взяв участь у засіданні Комітету міністрів Ради Європи, який є головним статутним органом цієї Організації та об'єднує міністрів закордонних справ 47-и європейських країн-членів. У рамках засідання відбулася дискусія щодо ситуації в Україні, зокрема, у контексті військової агресії з боку Російської Федерації.


Про це повідомляє прес-служба МЗС України, передають «Конфлікти і закони».

А.Дещиця подякував членам Комітету міністрів за солідарність та підтримку України у цей складний історичний період для нашої країни. Рада Європи стала першою міжнародною організацією, яка у рішенні свого керівного органу засудила проведення так званого «референдуму» в Автономній Республіці Крим ще до його проведення. Міністр відзначив, що потужний голос Венеціанської комісії, Парламентської Асамблеї та Конгресу Ради Європи було почуто в Україні та у всьому світі.

Глава українського зовнішньополітичного відомства наголосив, що Україна ніколи не визнає Крим частиною Росії, оскільки його незаконна анексія суперечить не лише законодавству України, але й порушує фундаментальні основи міжнародного права.

«Велика політична помилка російської дипломатії» - так було охарактеризовано позицію Росії щодо використання питання національних меншин для виправдання військової агресії на території України. «Прогрес у реалізації Рамкової Конвенції про національні меншини було одностайно підтверджено резолюцією Комітету міністрів у грудні 2013 року. Російська Федерація не мала жодних застережень щодо порушень прав російськомовного населення України».

Важливою частиною виступу та подальшого обговорення стало залучення Ради Європи у процес демократичних реформ в Україні. А.Дещиця привітав розроблений Пакет невідкладних заходів як частину Плану дій Ради Європи для України. Серед головних напрямків співпраці на найближчий час - проведення конституційної реформи згідно з європейськими стандартами у тісній співпраці між експертами України та Венеціанської комісії. Програма співпраці передбачає також допомогу у проведенні реформи місцевого самоврядування, прокуратури та судової реформи, а також приведення виборчого законодавства у відповідність до стандартів Ради Європи та ОБСЄ/БДІПЛ.

Підсумовуючи, А Дещиця зазначив: «Я повертаюсь до Києва з дуже конкретним результатом - реальною допомогою Ради Європи у здійсненні реальних реформ».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.