Томбінський: Приєднання до ЄС означає безпеку для України

tombinskiy

 
Глава представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінський заявив, що в даний час приєднання України до ЄС стає для України справою не тільки зовнішньої, але й внутрішньої політики, оскільки тепер це значить і безпеку, і виживання для самої країни.


Про це він заявив під час міжнародної конференції «Нова європейська політика: від слів до дій», повідомляють «Конфлікти і закони».

Томбінський також спростував твердження, що європейська позиція щодо України є слабкою і розділеної, зазначивши, що не пам'ятає, щоб ще який-небудь питання настільки об'єднувало європейських політиків.

«Але питання - як далеко слід заходити з санкціями (до Росії - ред.). Тут треба пам'ятати, що санкції - не самоціль і що їх метою є зміцнення позицій України», - зазначив Томбінський.

Він у черговий раз підкреслив, що інтеграція України в Європу не спрямована проти Росії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.