Україна передасть розслідування катастрофи MH17 Нідерландам

nider katastrofa

 
Уряд України схвалить рішення про підтримку ініціативи і підписання угоди між компетентними органами України та Нідерландів щодо передачі розслідування катастрофи літака «Малайзійських авіаліній» Нідерландам. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду України в середу, 23 липня, повідомляють «Конфлікти і закони».


Глава Уряду підкреслив, що це рішення приймається, «щоб забезпечити повну незалежність і прозорість цього процесу».

«Україна буде брати найактивнішу участь в процесі розслідування цього злочину проти людяності, цього міжнародного злочину, за який треба сидіти в міжнародному кримінальному суді», - сказав Глава Уряду.

За його словами, на даному етапі «це правильне рішення, яке демонструє позицію української держави в тому, що ми готові до прозорого, чесного і міжнародного розслідування цього факту»: «Нам немає що ховати, на відміну від сусідньої країни, назва якої Росія».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.