Лубківський подав у відставку через угоду з ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 13.09.2014 10:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5724
«Заява, погоджена у Брюсселі міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, є для мене несподіванкою. Будуть, напевно, озвучені раціональні і практичні роз’яснення. Колись і проти нашої незалежності наводилися вагомі аргументи. Ухвалена заява шле неправильний сигнал усім: агресору, союзникам і, найважливіше, українським громадянам. Саме зараз наша економіка, як під час смертельної хвороби, має самостійно вирвати шанс на життя. Вибір не відкладається, інакше він – не вибір. Я прийняв рішення подати у відставку з посади заступника міністра закордонних справ України і прошу Кабінет міністрів України підтримати моє рішення», – зазначив Лубківський.
Як написав Анатолій Бондаренко на сторінках texty.org.ua, Путін, за згодою ЄС, отримав владу накладати вето на рішення України про своє майбутнє. У п'ятницю увечері ЄС разом з Україною здалися перед вимогами Росії, і відтермінували початок дії угоди про асоціацію на 15 місяців.
«Наразі українська влада буде переконувати нас, що нічого страшного не трапилося - ми отримали економічні преференції, наші товари у Європу підуть без мита тощо. Насправді, вчора фактично відбулася відмова від угоди про асоціацію, лише в більш м'якій формі, ніж це зробив янукович - і на цей раз ініціатива про відмову йшла з боку ЄС, а Україна (нова влада якої обіцяла асоціацію в першу чергу), погодилася на такий розвиток подій», - зазначає Анатолій Бондаренко.
Як повідомляє прес-служби МЗС України, вчора у Брюсселі за результатами тристоронньої міністерської зустрічі у форматі Україна-ЄС-РФ було досягнуто важливих для України домовленостей.
«Європейський Союз погодився продовжити дію режиму автономних торговельних преференцій для українських експортерів до кінця 2015 року. Цей крок сторони ЄС є безпрецедентним жестом підтримки та солідарності з Україною.
Це дасть можливість Україні повною мірою скористатися перевагами зони вільної торгівлі в рамках Угоди про асоціацію. Наші товаровиробники зможуть скористатися перевагами односторонніх преференцій ЄС та отримають додатковий час для пристосування до умов посиленої конкуренції в рамках ЗВТ Україна-ЄС.
При цьому Україні вдасться зберегти баланс між реалізацією положень ЗВТ з ЄС і продовженням дії режиму вільної торгівлі з Росією в рамках Угоди про вільну торгівлю СНД. Домовленості знімають навіть гіпотетичні занепокоєння російської сторони, пов'язані з імплементацією Угоди. Україна та ЄС погодилися також продовжити консультації з Російською Федерацією з питань торгівлі.
Як і планувалося, Україна та ЄС синхронно ратифікують Угоду про асоціацію 16 вересня ц.р. Текст Угоди про асоціацію не зазнає жодних змін», - повідомили у відомстві.
Також з цієї категорії...
Євгенія Тимошенко: Бойкот Євро-2012 є...
5 мая 2012 г.
«Варшава і Київ продовжують діалог»...
14 дек. 2017 г.
До польського суду надійшло клопотання...
10 нояб. 2019 г.
Набираючі популярність...
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Білий дім планує скасувати майже...
21 нояб. 2024 г.
1050 москалів подохло минулої доби...
22 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 16:27
О культе личности Трампа и Маска техноолигархии22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:
Коментарі