Лубківський подав у відставку через угоду з ЄС
- Подробиці
- Опубліковано 13.09.2014 10:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5839
«Заява, погоджена у Брюсселі міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, є для мене несподіванкою. Будуть, напевно, озвучені раціональні і практичні роз’яснення. Колись і проти нашої незалежності наводилися вагомі аргументи. Ухвалена заява шле неправильний сигнал усім: агресору, союзникам і, найважливіше, українським громадянам. Саме зараз наша економіка, як під час смертельної хвороби, має самостійно вирвати шанс на життя. Вибір не відкладається, інакше він – не вибір. Я прийняв рішення подати у відставку з посади заступника міністра закордонних справ України і прошу Кабінет міністрів України підтримати моє рішення», – зазначив Лубківський.
Як написав Анатолій Бондаренко на сторінках texty.org.ua, Путін, за згодою ЄС, отримав владу накладати вето на рішення України про своє майбутнє. У п'ятницю увечері ЄС разом з Україною здалися перед вимогами Росії, і відтермінували початок дії угоди про асоціацію на 15 місяців.
«Наразі українська влада буде переконувати нас, що нічого страшного не трапилося - ми отримали економічні преференції, наші товари у Європу підуть без мита тощо. Насправді, вчора фактично відбулася відмова від угоди про асоціацію, лише в більш м'якій формі, ніж це зробив янукович - і на цей раз ініціатива про відмову йшла з боку ЄС, а Україна (нова влада якої обіцяла асоціацію в першу чергу), погодилася на такий розвиток подій», - зазначає Анатолій Бондаренко.
Як повідомляє прес-служби МЗС України, вчора у Брюсселі за результатами тристоронньої міністерської зустрічі у форматі Україна-ЄС-РФ було досягнуто важливих для України домовленостей.
«Європейський Союз погодився продовжити дію режиму автономних торговельних преференцій для українських експортерів до кінця 2015 року. Цей крок сторони ЄС є безпрецедентним жестом підтримки та солідарності з Україною.
Це дасть можливість Україні повною мірою скористатися перевагами зони вільної торгівлі в рамках Угоди про асоціацію. Наші товаровиробники зможуть скористатися перевагами односторонніх преференцій ЄС та отримають додатковий час для пристосування до умов посиленої конкуренції в рамках ЗВТ Україна-ЄС.
При цьому Україні вдасться зберегти баланс між реалізацією положень ЗВТ з ЄС і продовженням дії режиму вільної торгівлі з Росією в рамках Угоди про вільну торгівлю СНД. Домовленості знімають навіть гіпотетичні занепокоєння російської сторони, пов'язані з імплементацією Угоди. Україна та ЄС погодилися також продовжити консультації з Російською Федерацією з питань торгівлі.
Як і планувалося, Україна та ЄС синхронно ратифікують Угоду про асоціацію 16 вересня ц.р. Текст Угоди про асоціацію не зазнає жодних змін», - повідомили у відомстві.
Також з цієї категорії...

Сергій Соболєв: На сесії ПАРЄ...
3 июл. 2013 г.

Цього року на польському ринку...
3 мар. 2019 г.

У МЗС Польщі заявили, що...
8 сент. 2019 г.
Набираючі популярність...

Шустрый Савик или Учитесь заниматься...
3 нояб. 2012 г.

«Крим був, є і буде...
12 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
13 июл. 2025 г.
Останні новини
13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі