Парламент Австрії ратифікував асоціацію України з ЄС

frantsiya ratifikatsiya

 
Нижня палата парламенту Австрії ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба. «Австрія! Є ратифікація!», - написав він.


За його словами, за ратифікацію проголосували фракції більшості, опозиція - проти.

Перед ратифікацією в парламенті виступив міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц.

Для закінчення процедури ратифікації потрібно ще голосування верхньої палати парламенту - Федеральної ради, відзначає «Європейська правда».

Таким чином, аутсайдерами у питанні ратифікації угоди є Греція і Кіпр. З 28 країн-членів ЄС 21 країна завершила ратифікацію.

Як повідомлялося, 25 червня нижня палата парламенту Франції ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Раніше ратифікація документа відбулася в Сенаті Франції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.