В ОБСЄ назвали автора плану амністії для бойовиків

dokument amnistii

 
Документ з питань амністії учасників бойових дій на Донбасі підготовлений координатором робочої групи з політичних питань Тристоронньої контактної групи П'єром Морелем виключно під своєю власною редакцією. Про це повідомили в Офісі спецпредставника голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка, передає Інтерфакс-Україна.


«Поки не проводилося ніяких дискусій щодо цього документу, а тим більше його узгодження, як у робочій групі, так і в Тристоронньої контактній групі в цілому», - підкреслюється у роз'ясненні Офісу Сайдіка, яке надійшло в розпорядження агентства в понеділок.

В Офісі спецпредставника голови ОБСЄ додали, що «посол Сайдік однозначно заявив у Мінську (15 грудня - ред.), що дискусії з цього питання в робочій групі з політичних питань почнуться тільки в січні 2016 року».

Раніше Сайдік в Мінську заявив, що неофіційний робочий документ з питань амністії учасників бойових дій на Донбасі сформований на переговорах Тристоронньої контактної групи по Україні.

«Вже є неофіційний робочий документ з питань амністії. Він сформований за пропозицією сторін і підлягає обговоренню надалі», - заявив Сайдік.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.