​Консульство Польщі у Львові вшанувало смоленські і катинські жертви

10 квітня Генеральне консульство Польщі у Львові провело скромні врочисті заходи, приурочені до 10-річчя смоленської катастрофи. Також вшановано пам’ять жертв катинського злочину. Символічно о 9:41 за українським часом, тобто о 8:41 за польським часом, дипломати поклали біло-червоний вінок і запалили лампадки при банері з фотографіями 96 жертв авіакатастрофи під Смоленськом. Перед будинком польського Генерального консульства у Львові виставлено плакат з портретами жертв трагічного польоту, повідомляє Польське радіо.


Генеральна консулка Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвич звернула увагу, що пам’ять жертв смоленської катастрофи вшановано символічно, складаючи квіти і молячись за них: «Ми зібралися попри складну ситуацію з пандемією, з обмеженнями, з необхідністю поводитися безпечно, розумно та відповідально. Але ми не могли не відзначити цю річницю. Я впевнена, що багато з нас у молитвах пам’ятає про тих, хто тоді загинув».

З огляду на Велику п’ятницю, що саме припадає в Католицькій церкві, не відправлено традиційного богослужіння за загиблих.

Польські дипломати також поклали квіти та помолилися під меморіальною дошкою у львівській Катедрі, тобто латинському катедральному соборі, присвяченою жертвам катинського злочину.

Фото Konsulat Generalny RP we Lwowie



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.