​Павло Клімкін: «Українські біженці у Польщі? Нісенітниці!»

«Українські біженці у Польщі? Нісенітниці!» - сьогоднішня «Rzeczpospolita» цитує Павла Клімкіна. Під час свого візиту до Чернівців міністр закордонних справ України назвав заяви польських політиків про масовий наплив українських біженців до Польщі «повною нісенітницею». Політик додав, що ці заяви «сфокусовані на внутрішню політику Польщі», повідомляє Польське радіо.


Видання «Rzeczpospolita» нагадує, що слово «біженці» стосовно громадян України вживав, зокрема, прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький. У грудні минулого року голова польського уряду сказав, що у Польщі мешкає півмільйона українців, а щонайменше кількадесят тисяч з них втекли зі сходу країни, де триває війна.

«Моравєцький заявив, що Польща, котра приймає українців, допомагає розрядити напруження на східному фланзі Європейського Союзу», - пише «Rzeczpospolita».

Тим часом, газета, цитуючи українського міністра закордонних справ, додає, що за два останні роки у Польщі офіційно отримали притулок 88 українців. Українці, котрі приїхали до Польщі, «рятують польську економіку і одночасно допомагають конкурентоспроможності польської економіки».

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.