Європарламент засуджує порушення прав людини, скоєних проти кримських татар

ep new

 
Європейський Парламент засуджує безпрецедентний рівень порушень прав людини, скоєних проти кримських татар. Про це йдеться у резолюції, за яку європейські депутати проголосували на минулому тижні 4 лютого, повідомляє прес-служба Представництва Європейського Союзу в Україні.


Європарламент засуджує безпрецедентний рівень порушень прав людини, скоєних проти жителів Криму, насамперед проти татар – корінного народу півострова. Також депутати засуджують жорсткі обмеження свобод вираження, об’єднань і мирних зібрань у Криму.

Вони зауважують, зокрема, що Російська Федерація, як окупаційна держава, несе відповідальність за гарантування безпеки усього населення півострова. Також Росія повинна разом з де-факто місцевою владою провести ефективне, неупереджене і прозоре розслідування усіх випадків зникнення, катувань і порушень прав людини поліцією та воєнізованими угрупуваннями, що діють на кримському півострові від лютого 2014 року.

Також резолюція вчергове суворо засуджує незаконну анексію Криму Росією.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.