​Луценко в Латвії домовився про допомогу в поверненні виведених активів біглих екс-чиновників

У п'ятницю генпрокурор Юрій Луценко провів двосторонні консультації з Генпрокурором Латвії Калнмейерсом і керівництвом місцевого Бюро по запобіганню та боротьбі з корупцією (KNAB). Про це повідомили в прес-службі ГПУ, передає УНІАН.


Сторони домовилися про сприяння латвійських колег в розслідуванні кримінальних справ проти українських екс-чиновників і повернення незаконно придбаних активів.

«Одним з основних завдань органів прокуратури України є налагодження механізмів співпраці з компетентними органами ключових юрисдикцій і вироблення ефективної стратегії повернення коштів, які злочинним шляхом виведені з нашої держави», - підкреслив Луценко.

На зустрічі обговорили стан двостороннього співробітництва в актуальних кримінальних справах, проблематику виконання запитів про міжнародну правову допомогу. Консультації пройшли в дусі взаєморозуміння, додали в прокуратурі.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.