​Луценко в Латвії домовився про допомогу в поверненні виведених активів біглих екс-чиновників

У п'ятницю генпрокурор Юрій Луценко провів двосторонні консультації з Генпрокурором Латвії Калнмейерсом і керівництвом місцевого Бюро по запобіганню та боротьбі з корупцією (KNAB). Про це повідомили в прес-службі ГПУ, передає УНІАН.


Сторони домовилися про сприяння латвійських колег в розслідуванні кримінальних справ проти українських екс-чиновників і повернення незаконно придбаних активів.

«Одним з основних завдань органів прокуратури України є налагодження механізмів співпраці з компетентними органами ключових юрисдикцій і вироблення ефективної стратегії повернення коштів, які злочинним шляхом виведені з нашої держави», - підкреслив Луценко.

На зустрічі обговорили стан двостороннього співробітництва в актуальних кримінальних справах, проблематику виконання запитів про міжнародну правову допомогу. Консультації пройшли в дусі взаєморозуміння, додали в прокуратурі.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.