​В Європі вважають, що Німеччину і росію ділить підхід до конфлікту не тільки в Україні

Німецькі видання звертають увагу, що Німеччину і росію ділить підхід до конфлікту в Сирії та в Україні, і навіть розуміння політики та суспільства. «Там немає ніякого прогресу, путін залишився путіном - як у внутрішній політиці, так і на міжнародному рівні», - резюмує візит Меркель у Сочі Клаус-Дітер Франкенбергер у виданні «Frankfurter Allgemeine Zeitung». На його думку, існують проблеми, що з'єднують Німеччину і росію, але в підході до великих конфліктів немає консенсусу, повідомляє «Польське радіо».


Німецько-російські відносини настільки погані, що Анґела Меркель під час візиту в Сочі не могла відчувати розчарування, - зауважує автор коментаря. І називає питання України, Сирії та прав людини серед тих тем, де особливо яскраво виражені відмінності між Берліном і москвою.

Своєю чергою берлінський «Tagesspiegel» пише про «новий реалізм» у німецько-російських взаємовідносинах. Після зустрічі в Сочі, путін не проявив готовності йти на компроміс у питаннях, що стосуються міжнародних конфліктів. «На нове відкриття німецько-російських відносин все ще потрібно чекати». Перезавантаження, включаючи скасування санкцій, буде можливим тільки тоді, коли кремль «знову буде дотримуватися правил, встановлених після Другої світової війни» - наголошує «Tagesspiegel».

Видання «Frankfurter Rundschau» звертає увагу, що у відносинах з путіном можна домогтися чого-небудь лише завзятістю, і Меркель добре про це знає. «У довгостроковій перспективі йдеться про те, щоб підтримати зміни в росії, що не є неможливим. Про це свідчать протести молоді», - звертає увагу «FR».

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.