​Коментар МЗС України щодо продовження санкцій ЄС проти рф на 6 місяців

Ми вдячні за рішення ЄС продовжити на наступні шість місяців, до 31 січня 2018 року, економічні та секторальні санкції проти рф у зв’язку з відсутністю прогресу в імплементації Москвою Мінських домовленостей.


Ми високо цінуємо єдність і солідарність ЄС з Україною у протистоянні російській агресії та дипломатичні зусилля, які докладаються міжнародною спільнотою для відновлення територіальної цілісності держави.

Розраховуємо на незмінність підходів ЄС у питанні санкційної політики, зокрема, що стосується прив’язки дії обмежувальних заходів до припинення агресії та повного виконання Мінських домовленостей як ефективного інструменту для спонукання рф виконувати свої зобов’язання.

Сподіваємося, що у вересні 2017 року будуть продовжені також індивідуальні санкції проти осіб у зв’язку з діями, які підривають територіальну цілісність та суверенітет України.

Прес-служба МЗС України

Фото прес-служби МЗС України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.