​Європарламент завтра може проголосувати за торгові преференції для України

Європейський парламент завтра, 4 липня 2017 року, проголосує щодо торгових преференцій для України. Відповідна повістка дня опублікована на сайті Європарламенту. Слід зазначити, що в разі підтримки угод по торгівельних преференціях рішення Європарламенту має затвердити Рада ЄС, повідомляє РБК-Україна.


Очікується, що преференції будуть введені на три роки в якості доповнення до угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Відповідно до них будуть збільшені квоти на експорт томатів, пшениці, кукурудзи та меду.

Раніше повідомлялося, що постпреди ЄС схвалили тимчасові автономні торгові преференції для України. Зокрема, мова йде про «додаткові річні імпортні квоти за нульовим тарифом» для низки сільськогосподарських продуктів, перелік яких дається в документі.

В ЄС відзначили, що пропозиція спрямована на поліпшення доступу українських експортерів на ринок ЄС з урахуванням складної економічної ситуації в Україні.

Фото European Union



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.