​Міністр закордонних справ Литви занепокоєний, що ЄС більш прихильний до Сербії, ніж до України

В коментарі Politico міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс припустив, що ЄС недостатньо робить для того, щоб долучити такі країни, як Україна. «Нам не вистачає певного балансу в нашій стратегії, якщо йдеться про перспективи членства (в ЄС). Країни, які поділяють наші цінності і стратегію, мають це отримати», - зазначив Лінкявічюс, повідомляє «Голос Америки».


Коментуючи ситуацію з Сербією, він додав: «Деякі країни мають переговори з розширення, проводячи військові навчання з росією біля наших кордонів, водночас як інші, високомотивовані країни, з об’єднаною громадською підтримкою, які потерпають від загроз своєму суверенітетові, навіть не мають перспективи членства.

...Люди померли за можливість мати європейський вибір, і ми ризикуємо зруйнувати стратегію східного партнерства через наші вагання. Наші рішення мають базуватись на спільних цілях, а не на внутрішній політиці», - зазначив Лінкявічус.

Лінас Лінкявічюс. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.