​Посол ЄС в Києві зазначив, що європейські компанії не довіряють українській судовій системі

Посол ЄС в Києві Г'ю Мінґареллі скаржиться на несприятливі умови для ведення бізнесу європейських компаній в Україні. За його інформацією, європейські компанії дедалі частіше зазнають переслідувань від імені української влади, повідомляє «Польське радіо».


Г'ю Мінґареллі, під час виступу на Київському економічному форумі, наголосив, що Україна може стати дуже гарним місцем для інвестування. За його словами, у країні є висококваліфікована робоча сила, промислові традиції та найкращі сільськогосподарські землі в Європі. На жаль, як він зазначив, – інвестиційний ризик над Дніпром для західних компаній надто великий. Посол пояснив, що це ризик, пов'язаний із відсутністю верховенства права.

Х'ю Мінгареллі зазначив, що європейські компанії не довіряють українській судовій системі через корупцію. Посол ЄС також заявив, що Україна має дедалі більші запізнення в реалізації угоди про асоціацію з ЄС. Як пояснив він, ідеться про гармонізацію українського законодавства та норм із нормами та законами ЄС.

Як відомо, у вересні Європейський Союз остаточно затвердив угоду про асоціацію з Україною. Її торгова частина діє від початку 2016 року.

Фото facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.