​На польсько-українському кордоні зберігається невеликий рух автотранспорту - через карантин

На відрізку польсько-українського кордону в Підкарпатському воєводстві утримується невеликий потік автотранспорту. У різдвяно-новорічний період на польсько-українському кордоні в Підкарпатському воєводстві не зафіксовано інцидентів. Подорожніх небагато через обмеження, пов’язані з панедмією коронавірусу, повідомляє Польське радіо.


У грудні підкарпатські пункти перетину кордону з Україною обслуговували в середньому від 9 до 11 тисяч осіб, – повідомила речниця Бескидського відділу прикордонної служби майор Ельжбєта Пікор в ефірі Радіо Ряшів: «У середньому – це третина, а навіть одна четверта прикордонного руху з-перед пандемії. Кульмінація в грудні припала за день до Святвечора (який у Польщі відзначають 24 грудня – ред.). Тоді проведено контроль понад 13 тисяч подорожніх. Це було пов’язане з фактом, що громадяни України, які працювали в Європейському Союзі, поверталися у свою країну на свята. Після цієї кульмінації прикордонний рух зменшується, першого дня нового року досягнув лише двох тисяч подорожніх».

Зараз у Підкарпатському регіоні діють пункти пропуску на кордоні з Україною в Корчовій (з українського боку – Краківець), Медиці (з українського боку – Шегині) та Будомирі (з українського боку – Грушів). На них поширюються обмеження, пов’язані з протидією COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України внесло Польщу до списку країн так званої червоної зони. Щоб перетнути кордон з Україною, подорожні з Польщі зобов’язані пройти 14-денний карантин або зробити тест на наявність коронавірусу. Червона зона охоплює країни з більшою кількістю заражень на 100 тисяч жителів, ніж в Україні.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.