​Підпал офісу угорської спільноти Ужгорода вчинили поляки

«За підпалами в Україні стоять поляки», - пише «Gazeta Wyborcza». Видання повідомляє про дві спроби підпалу офісу угорської спільноти Ужгорода. «Угорці гостро відреагували, звинувачуючи українців у тому, що вони не мають жодного контролю над терористичною загрозою... Ці атаки поглибили українсько-угорську кризу, яка виникла наприкінці минулого року після прийняття Києвом освітнього закону». Тим часом, - продовжує газета, - кілька днів тому польське Агенство внутрішньої безпеки затримало трьох поляків, які стояли за спробами підпалу. Усі - члени праворадикальної організації «Фаланга», котрі не приховують своїх проросійських симпатій, повідомляє Польське радіо.


У контексті цієї провокації в Ужгороді українські ЗМІ пригадали й інші акції, натхненником яких був кремль. Серед цих провокацій – обстріл з гранатомету польського консульства у Луцьку, блокада дороги у Львівській області проти «дискримінації поляків в Україні», в якій взяли участь оплачені люди, котрі двох слів не вміли зв’язати польською. Згодом виявилося, що блокаду і напад на консульство організував такий собі Микола Дульський, котрого три роки тому оголошено в розшук за вбивство і котрий встиг втекти до росії. «Усі ці акції мали на меті посварити Київ з сусідами», - йдеться на шпальтах видання.

І, як здається, ці зусилля приносять деякі результати – нещодавно голова угорської дипломатії зустрівся у комісаром ООН з питань нацменшин і закликав чинити тиск на Київ у питанні «дотримання міжнародного права». Як сказав угорський політик, в Україні щораз голосніше чути людей з «екстремістськими поглядами». Міністр закликав заблокувати Києву шлях до НАТО і ЄС, якщо не буде змінено освітнього закону.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.