​Україні потрібно монетизувати субсидії на газ, а не давати знижку, вважають в ЄБРР

«Потрібно давати людям гроші, а не знижку на газ» і монетизувати субсидії - наголосив управляючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж в інтерв’ю Українській службі «Голосу Америки».


Франсіс Маліж назвав відповідне регулювання енергетичного сектору, збільшення конкуренції у видобутку газу і зменшення ролі держави, серед складових, необхідних для створення конкурентного ринку газу в Україні.

«Я не кажу, що не існує зобов’язання держави надавати газ бідним людям, але потрібно, щоб тут відігравали роль ринкові механізми, а вони не задіяні через державні зобов’язання», - наголосив посадовець.

Потрібно посилити конкуренцію у видобутку газу і краще регулювати його розподіл, переконаний Маліж.

«Потрібно, щоб була конкуренція у видобутку газу. Говорять, що на ринку видобутку газу домінує «Укргазвидобування», і це, великою мірою, правда. Для того, щоб це виправити, потрібно покращити процес ліцензування і інвестиційне середовище», - наголосив він.

«Забагато газу все ще «зникає» під час розподілу і, говорячи «зникає», я не маю на увазі, що він зникає для всіх. Забагато газу все ще крадеться під час розподілу», - вважає Маліж.

Франсіс Маліж. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.