​Економічні санкції ЄС проти росії, введені після анексії Криму, треба продовжити - Могеріні

Економічні санкції ЄС проти росії, введені після анексії Криму, повинні бути продовжені – заявила в Люксембурзі голова євросоюзної дипломатії Федеріка Могеріні. Обмеження закінчуються наприкінці липня. Зелене світло для їх продовження мають дати європейські лідери під час дводенного саміту, який розпочнеться у четвер в Брюсселі, повідомляє Польське радіо.


Досі ЄС обстоював позицію, що можливе пом’якшення санкцій або їх повне скасування залежить від виконання мінських угод про припинення вогню на сході України. Як заявила Могеріні, прогресу в цьому питанні немає, тому ЄС повинен приймати певні рішення.

Хоча мінські угоди не виконуються, у минулому траплялося, що країни, які мають добрі та тісні відносини з росією, закликали до пом’якшення та навіть зняття обмежень.

Останній такий заклик надійшов з Італії, а для продовження санкцій необхідна одностайність. Якщо буде прийнято позитивне рішення, санкції проти росії будуть продовжені до кінця січня.

Фото Wikimedia Commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.