​Парламент Норвегії схвалив п’ятирічний пакет фінансової допомоги Україні на понад 6,5 мільярда євро


У четвер, 16 лютого, парламент Норвегії, Стортинг, схвалив п'ятирічний пакет фінансової допомоги Україні на суму 75 млрд норвезьких крон (6,7 млрд євро). Президент України Володимир Зеленський у своєму онлайн-виступі назвав рішення політиків «історичним внеском», повідомляє Польське радіо.

Починаючи з 2023 року, протягом п'яти років Україна має отримувати по 15 млрд норвезьких крон (1,3 млрд євро) щороку. Кошти, наприклад, від продажу норвезької нафти і газу залежно від потреб мають бути використанні на українську армію, зокрема на закупівлю зброї, а також на допомогу мирному населенню та відбудову зруйнованої війною країни.

Прийняття пакета допомоги Україні підтримали всі парламентські групи, за винятком партії «Червоні», яка називає себе соціалістичною та марксистською. Маючи 8 місць зі 169, вона насамперед виступає проти передачі зброї Україні. Її лідер Бьорнар Мокснес не позував для спільного пам'ятного фото норвезьких політиків.

Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Ґар Стере (у центрі) й члени парламенту в Осло, Норвегія. Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.