​Спільна польсько-українська декларація «не стоїть на горизонті»

Не буде тюремного ув'язнення за приписування польському народові відповідальності за злочини Голокосту. Критикований в усьому світі – в основному в Ізраїлі – закон про Інститут національної пам’яті змінено. Робота над поправкою тривала лише кільканадцять годин. У відповідь ізраїльська влада разом із Польщею підписали угоду про взаємини та історичну політику, повідомляє Польське радіо.


Натомість, як заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький, питання спільної декларації між Варшавою і Києвом щодо спільної історії Польщі та України «на жаль, в даний момент, навіть не стоїть на горизонті».

«У діалозі з українською стороною ми застрягли на питанні адміністративної заборони на ведення пошуку та ексгумації; ця заборона показує, наскільки відрізняються наші погляди на історичну правду», - сказав представник МЗС Польщі.

У той же час політик висловив надію, що польсько-ізраїльська угода про взаємини та історичну політику «конструктивно вплине на польсько-українські відносини».

Фото 112 Україна



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.