​Українці, котрі викрадали у поляків велосипеди, отримали 61 звинувачення

Співробітники поліції висунули 61 звинувачення у крадіжках зі зломом двом громадянам України. Чоловіки у віці 44 та 46 років викрадали велосипеди, розбирали їх на частини та вивозили з Польщі, повідомляє Польське радіо.


Поліцейські з Ряшева від лютого шукали винуватців постійних крадіжок велосипедів. Двох українців затримали у квітні, коли ті переходили кордон. Тоді їм висунули п’ять перших звинувачень, а суд взяв їх під тимчасовий арешт.

Під час розслідування виявилося, що чоловіки викрадали велосипеди не тільки у Ряшеві, але також на терені Підкарпатського і Малопольського воєводств, зокрема у Тарнові, Сяноку, Кросно, Мєльці, Сендзішові-Малопольському та Ниську. Підтвердилася також попередня інформація правоохоронців, що велосипеди розбирали на частини та вивозили в Україну, де їх продавали.

Остаточно поліція зібрала доказовий матеріал, що дозволив висунути затриманим ще 56 звинувачень у крадіжках та крадіжках зі зломом. Затриманим українцям загрожує покарання до восьми років позбавлення волі.

Фото podkarpacka.policja.gov.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.