​Поляки заманюють українців, німці - поляків

Поки поляки боряться за українських працівників, німці заманюють на свій ринок праці поляків. І у першому, і у другому випадку, головною «приманкою» є зарплатня. В гастрономії та готельєрстві після курсів можна заробляти приблизно 1650 євро, повідомляє Польське радіо.

З найбільшим бажанням поляки обирають курси медичних сестер та медбратів. Адже під час трирічного навчання людина отримує 950 євро в місяць, а вже після його закінчення можна заробляти й по 1800 євро. Причому, на такі курси набирають людей до 40 років. Крім цього, німці організовують інші методи навчання інших професій. В гастрономії та готельній галузі після курсів можна заробляти приблизно 1650 євро, а найбільші гроші отримує, наприклад, спеціаліст з логістики у фірмі REWE.


У першій половині 2018 року у Польщі було зареєстровано 3,6 тисяч фірм за участю закордонного капіталу. Здебільшого це були фірми з-за східного кордону, більшість з яких засновані українцями.

Лише у Варшаві було зареєстровано 1226 таких фірм, на другому місці – Нижня Сілезія з Вроцлавом на чолі, а на третьому - Малопольське воєводство. Найбільш активні іноземці – українці і білоруси, а також в’єтнамці, індійці, литовці та латвійці. Здебільшого створюються фірми, які виконують замовлення польських фірм і працюють в них краяни засновників. Видання «Puls Biznesu» стверджує, що західні бізнесмени не дуже активні у створенні власних фірм у Польщі, пропорція східних до західних підприємств - 80:20.

Експерти кажуть, що 2018 рік стане рекордним - буде зареєстровано 7300 нових фірм з закордонним капіталом.

Фото polradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.