​Фонд підтримки мігрантів (EWL S.A.) дослідив присутність громадян України на ринку праці в Польщі

Великий вибір видів роботи, заробітна плата більша, ніж у рідній країні, та географічна близькість, - це найважливіші чинники, які вирішують те, що громадяни України бажають працювати в Польщі. На це вказують дослідження Фонду підтримки мігрантів на ринку праці (EWL S.A.), повідомляє Польське радіо.


Чверть респондентів, які взяли участь у дослідженні, приїхали до Польщі, щоб працювати на основі біометричних паспортів. Громадяни України найчастіше працюють у Польщі від 3 до 6 місяців.

Як підкреслює голова Фонду Анджей Коркус, відсутність необхідності отримання візи значно скорочує час виконання формальностей, пов'язаних із працевлаштуванням іноземців.

«Потрібно звернути увагу, що згадані 3 до 6 місяців виникають з можливості легалізації. Три місяці - це період, гарантований біометричним паспортом, натомість 6 місяців – це найчастіше термін, на який видається віза та тимчасовий дозвіл, який дозволяє на працевлаштування протягом шести місяців. Для більшості мігрантів, це їхній перший документ на перебування, який вони отримують» - пояснив президент Фонду підтримки мігрантів на ринку праці.

Опитування показує, що найбільшою групою працівників з України є люди у віці від 26 до 35 років. Чоловіків прибуває удвічі більше, ніж жінок. Більшість респондентів заявляє, що хочуть вивчати польську мову. Понад 40 відсотків зацікавлені в отриманні освіти в польських школах.

П’ята частина респондентів заявила про своє бажання постійно проживати в Польщі, а ще 26 відсотків хотіли б жити в Польщі кілька років.

Опитування проводилося в період з 25 травня по 8 червня за методом анкетування на вибірці з 900 мігрантів з України.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.