​Українці заробляють у Польщі так само, як поляки - дослідження

Аж 3 з 4 трудових іммігрантів з України заробляє у Польщі понад 2,5 тис. злотих нетто (580 євро), йдеться у «Барометрі трудової імміграції – ІІ півріччя 2019 року». Найсвіжіше дослідження компанії Personnel Service підтверджує, що українські працівники заробляють у Польщі так само, а іноді навіть більше, ніж поляки на аналогічних посадах, повідомляє Польське радіо.


75% працівників з України заробляє у Польщі щомісяця понад 2,5 тис. злотих нетто, а 15% стверджує, що за свою роботу отримує понад 3,5 тис. злотих на місяць (814 євро), інформує RMF FM, цитуючи доповідь.

Майже 9 з 10 українських трудових іммігрантів на своє життя у Польщі щомісяця витрачає менш ніж 1 тис. злотих (232 євро). На досить невеликі витрати на життя впливають переваги, пропоновані польськими працедавцями, наприклад, безкоштовні проживання, харчування та Інтернет.

Водночас, як каже RMF FM Кшиштоф Інґльот з Personnel Service, українці працюють вже у щоп’ятій фірмі в Польщі, а 17% має намір найняти українських працівників у найближчий рік. Він додає, що компанії, аби зберегти попередній рівень роботи, мусять пропонувати працівникам з України подібні, як і полякам, умови праці.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.