​У Польщі на четверть зменшилася кількість заяв про намір працевлаштувати українців

Голова комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати Павло Кулага звернув увагу на три головні приводи тенденції до зменшення числа заяв, які стосуються працевлаштування громадян України в Польщі, повідомляє Польське радіо.


«По-перше, 1 січня 2018 року заяви підприємців про намір прийняти на роботу іноземця стали платними, також цю процедуру змінено і видовжено, що ускладнило торгівлю фіктивними заявами. По-друге, в першій половині минулого року (до 11 червня 2017 року) ще не було безвізового руху для громадян України. Щоб працювати в Польщі на основі біометричного паспорта, надалі необхідна заява, проте можливість вільно перебувати в Шенгенській зоні сприяє також випадкам нелегального працевлаштування без документів, передусім в інших країнах ЄС. По-третє, популярність Польщі як місця сезонної роботи дещо зменшилася, а українці в першій половині 2018 року часто вибирали, наприклад, Чехію, Угорщину, балтійські та скандинавські країни та Ізраїль», – повідомив Павло Кулага.

Згідно з рапортом польського Міністерства сім’ї, праці і соціальної політики (оприлюдненим 21 вересня), у першій половині 2018 року зареєстровано 692 466 заяв про доручення виконання роботи громадянам України. Це на 212 388 менше, ніж в аналогічний період 2017 року.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.