​Польський експерт з питань безпеки коментує відкриття кримінальної справи проти Людмили Козловської

«Ми не знаємо, скільки часу СБУ цікавилося Людмилою Козловською – 5, 10 років чи один місяць, - говорить у розмові з порталом «wPolityce.pl» експерт з питань безпеки полковник Лукаш Кістер. – Але те, що справа набирає обертів саме тепер, свідчить про завершення певних дій, які мали неявний характер. Друга справа, яка є так само ймовірною, як перша, це те, що існує потреба політичного характеру, щоб цю інформацію повідомити», - повідомляє Польське радіо.


На думку співрозмовника, рішення Служби безпеки України відкрити кримінальну справу проти голови фонду «Відкритий діалог» Людмили Козловської свідчить про те, що українські спецслужби розуміють – дії польської влади та польських спеціальних служб не були безпідставними, а «дії, які ми помічаємо з боку Німеччини, Франції чи Бельгії, недопустимі і становлять загрозу не тільки для безпеки Польщі або України, але загалом для європейської безпеки». «Інформація та дії СБУ можуть стати черговим аргументом, щоби викликати повагу ЄС до діяльності польських спецслужб та рішень польської влади», - говорить полковник Лукаш Кістер.

Нагадаємо, в управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області відкрили кримінальне провадження проти президентки міжнародної фундації «Відкритий діалог» Людмили Козловської. Козловську, яка є громадянкою України, підозрюють, зокрема, у «діях, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади; умисних діях, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України; державній зраді; шахрайстві, вчиненому у великих розмірах».

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.