​Україна не хоче асимілювати угорців з Закарпатської області

Україна не хоче асимілювати угорців з Закарпатської області, - заявив у понеділок в інтерв’ю для угорського телебачення M1 глава української дипломатії Павло Клімкін, висловлюючи надію на домовленість щодо українського освітнього закону, повідомляє Польське радіо.


Міністр підкреслив, що Закон про освіту, який, на думку Угорщини, обмежує права угорської меншини на Закарпатті, - спрямований на підтримку української мови та не перешкоджає використанню мови національними меншинами. Павло Клімкін висловив переконання, що влада обох країн зможе «знайти спільний знаменник» у питанні Закону про освіту.

Голова МЗС України також висловився на тему інших питань, які останнього часу критикувала влада Угорщини. Зокрема, йдеться про список чиновників з угорським громадянством у «Миротворці» та подвійне громадянство.

Павло Клімкін наголосив, що подвійне громадянство суперечить українському законодавству, проте, як зазначив політик, в Україні немає жодних санкцій за подвійне громадянство.

Міністр Климкін зазначив, що угорці з Закарпаття повинні відчувати себе в Україні як вдома, тому що це їхній дім, а євросоюзна та євроатлантична інтеграція України буде дуже корисною і для Угорщини.

Фото Instagram/mfa_ukraine



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.