​Польське видання «Gazeta Wyborcza» підводить підсумки чотирьох років після Майдану

«Де є Україна», - у статті з таким загловком «Gazeta Wyborcza» підводить підсумки чотирьох років після Майдану. Понад чотири роки після Революції Гідності українські політики мають фатальну оцінку. Згідно з даним Київського міжнародного інституту соціології, довіру до українського парламенту декларує 5% українців. Гірше – тільки з довірою до російських ЗМІ, котрі поширюють неправдиву інформацію про свого сусіда (російським мас-медіа вірить 2,4% українців), повідомляє Польське радіо.


Газета, однак, зосереджується на тому, що впродовж цього часу Україні вдалося.

«Попри те, що намагається довести росія, Україна – це не держава-банкрут, - сказав газеті Віталій Шабунін з Українського центру протидії корупції. – Корупції насправді набагато менше, ніж 2014 року».

Шабунін позитивно оцінює, зокрема, реформу децентралізації, але теж додає, що справжніх змін в Україні не буде доти, доки не почнуть діяти антикорупційні суди.

Як пише газета, політичний клас України є здомінований олігархами – цьому сприяє схема вибору депутатів, половина вибирається з закритих партійних списків, місця в яких олігархи купують.

Експерти, з якими розмовляє газета, передбачають, що під час президентських виборів у 2019 році посилиться патологія купування голосів – бракуватиме однозначного переможця, тому цінним буде кожен голос.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.