​У Польщі в трагічній ДТП загинули двоє українців і двоє поляків. Трагедія трапилася в Лодзькому воєводстві

У Лодзькому воєводстві у Польщі внаслідок трагічної автотрощі загинули четверо чоловіків – двоє громадян України та двоє громадян Польщі. Трагедія трапилася у середу у Равському повіті, де мікроавтобус зіштовхнувся із вантажівкою. У другій половині дня стало відомо, що у лікарні померла четверта жертва - важко травмований 37-річний громадянин України, повідомляє Польське радіо.


Наслідки аварії трагічні – загинуло четверо чоловіків у віці від 37 до 39 років, двоє з них – поляки, а двоє – громадяни України. На місці загинули троє з тих, котрі подорожували мікроавтобусом. У четвер стало відомо, що у лікарні життя не вдалося врятувати четвертому потерпілому – 37-річному громадянину України.

22-річний чоловік, який кермував вантажівкою, перебуває у лікарні. У момент трагічної автотрощі він був тверезий.

Ймовірною причиною ДТП називають не надання переваги руху водієм мікроавтобуса, що рухався другорядною дорогою.

На місці трагічної ДТП. Фото PAP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.